Το γκολ του Ελ Αραμπί που ακυρώθηκε

0
Το-γκολ-του-Ελ-Αραμπί-που-ακυρώθηκε

Από σέντρα του Καμαρά ο Ελ Αραμπί έστειλε την μπάλα στα δίχτυα στο 37′ αλλά το γκολ του ακυρώθηκε για οφσάιντ.

Ο Ολυμπιακός σκόραρε λίγο πριν το τέλος του πρώτου ημιχρόνου με την Αντβέρπ αλλά το γκολ ακυρώθηκε ως οφσάιντ.

Ο Καμαρά έκανε τη σέντρα για τον Ελ Αραμπί ο οποίος με μία κίνηση… Ζλάταν έστειλε την μπάλα στα δίχτυα αλλά το VAR ακύρωσε το γκολ.

Δείτε το βίντεο:

Γράψτε το σχόλιό σας

Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις

Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο

ΕΓΓΡΑΦΕΙΤΕ ΣΤΟ NEWSLETTER ΜΑΣ Για να λαμβάνετε κάθε ημέρα στο email σας τα νέα από το in.gr

Πρόσφατα Άρθρα Σπορ

Ρέαμπτσιουκ – «Ευτυχισμένος για το πρώτο μου γκολ στις ευρωπαϊκές διοργανώσεις»

Ποδόσφαιρο

Ο Όλεγκ Ρέαμπτσιουκ μίλησε για τη νίκη του Ολυμπιακού επί της Αντβέρπ, αλλά και για το τέρμα που σημείωσε.

17/09/2021 00:45

Μαρτίνς – «Αξίζαμε τη νίκη, έπαιξαν όλοι με θέληση και αφοσίωση»

Ποδόσφαιρο

Ο Πέδρο Μαρτίνς μίλησε για τη νίκη επί της Αντβέρπ και υποκλίθηκε στους οπαδούς του Ολυμπιακού, που βοήθησαν τους παίκτες του να φτάσουν στο τρίποντο.

Το χαμένο πέναλτι του Πέλκα στις καθυστερήσεις

Ποδόσφαιρο

Ο Έλληνας μέσος δεν κατάφερε να νικήσει τον Τραπ από την άσπρη βούλα στις καθυστερήσεις, με τον Μπερίσα να σκοράρει στην επαναφορά αλλά το γκολ να ακυρώνεται μέσω VAR.

17/09/2021 00:38

Αήττητος στις πρεμιέρες – Τρεις νίκες, μια ισοπαλία για τον Μαρτίνς

Ποδόσφαιρο

Ο Πέδρο Μαρτίνς έχει χτίσει παράδοση στις πρεμιέρες του σε ομίλους ευρωπαϊκής διοργάνωσης στον πάγκο του Ολυμπιακού.

17/09/2021 00:30

Τα αποτελέσματα και η βαθμολογία στον όμιλο του Ολυμπιακού

Ποδόσφαιρο

Πρώτος ο Ολυμπιακός, μετά τη νίκη επί της Αντβέρπ – Στο 1-1 έμειναν Αιντραχτ και Φενερμπχατσέ, στο άλλο ματς του ομίλου.

17/09/2021 00:24

Βαθμολογία UEFA – Στη 19η θέση η Ελλάδα μετά τις νίκες των Ολυμπιακού και ΠΑΟΚ

Ποδόσφαιρο

Ολυμπιακός και ΠΑΟΚ έκαναν το καθήκον τους παίρνοντας δύο νίκες οι οποίες ανέβασαν την Ελλάδα στη 19η θέση της βαθμολογίας της UEFA.

17/09/2021 00:22

Επέστρεψε από την «κόλαση» η Νάπολι (2-2), έμειναν στον… άσο Αϊντχόφεν και Σοσιεδάδ (2-2)

Ποδόσφαιρο

Η Νάπολι παρόλο που βρέθηκε πίσω στο σκορ με διαφορά δύο τερμάτων, κατάφερε να φύγει με τον βαθμό της ισοπαλίας από την έδρα της Λέστερ (2-2), ενώ ισόπαλες ήρθαν και οι Αϊντχόφεν και Σοσιεδάδ (2-2).

17/09/2021 00:05

Άιντραχτ-Φενέρμπαχτσε 1-1 – Μοιραίος ο Πέλκας στη Φρανκφούρτη

Ποδόσφαιρο

Ο Πέλκας έχασε την ευκαιρία να δώσει το διπλό στη Φενέρ, αφού έχασε στις καθυστερήσεις το πέναλτι που κέρδισε. Ο Οζίλ άνοιξε το σκορ και ο Λαμέρς ισοφάρισε.

17/09/2021 00:04

Πεντάρα με ανατροπή η Ρόμα (5-1) – Σκόραρε ο Παυλίδης στην ισοπαλία της Άλκμααρ (2-2)

Ποδόσφαιρο

Η Ρόμα ξεκίνησε νικηφόρα τις υποχρεώσεις της στο Europa Conference League επικρατώντας 5-1 της ΤΣΣΚΑ Σόφιας με ανατροπή. Την ίδια ώρα ο Παυλίδης βρήκε δίχτυα για την Άλκμααρ, όμως οι Ολλανδοί έμειναν στο 2-2 με τη Ράντερς.

16/09/2021 23:58

Γκολάρα ο Ρέαμπτσιουκ και 2-1 ο Ολυμπιακός