ΠΑΟΚ – Άρης: Το γκολ του Μπερτόγλιο (video)

2
ΠΑΟΚ-–-Άρης:-Το-γκολ-του-Μπερτόγλιο-(video)

Ο Άρης ήταν ανώτερος από τον ΠΑΟΚ στο πρώτο ημίχρονο του ντέρμπι της Θεσσαλονίκης στην Τούμπα, με την ομάδα του Άκη Μάντζιου να είναι αυτή που άνοιξε το σκορ.

Στο 26′, ο Μαντσίνι πήρε το ριμπάουντ από την επέμβαση του Ζίβκοβιτς, μοίρασε στον Μπερτόγλιο και εκείνος έστειλε την μπάλα στα δίχτυα για το 0-1.

Δείτε το γκολ του Άρη:

Αθλητικά Τελευταίες ειδήσεις

Μπαρτσελόνα: Ανακοινώθηκε ο νέος πρόεδρος (pic)

O Χουάν Λαπόρτα είναι και πάλι πρόεδρος στην Μπαρτσελόνα, αφού τα μέλη του συλλόγου επέλεξαν τον παλιό ηγέτη της ομάδας, για να επιστρέψει στη διοίκηση … Διαβάστε περισσότερα

ΠΑΟΚ: Οι οπαδοί τα «έχωσαν» στους παίκτες έξω από την Τούμπα

Ο ΠΑΟΚ έσωσε τελικά την ισοπαλία από το παιχνίδι με τον Άρη, χάρη σε δύο γκολ στα τελευταία λεπτά, αλλά αυτό δεν ήταν αρκετό για … Διαβάστε περισσότερα

Νάπολι: Με τριάρα έμεινε σε «τροχιά» Ευρώπης (video)

Το “κυνήγι” της Ευρώπης συνεχίζεται για τη Νάπολι μετά την άνετη νίκη με 3-1 επί της Μπολόνια, που την έφερε σε απόσταση “αναπνοής” από την … Διαβάστε περισσότερα

All Star Game: Απόψε η γιορτή του NBA (videos)

Τα ξημερώματα της Δευτέρας (01:30 LIVE από το Newsit.gr) θα διεξαχθεί το All Star Game του NBA, το οποίο φέτος διεξάγεται στην Ατλάντα, αλλά χωρίς … Διαβάστε περισσότερα

Premier League: «Ντόρτια» η Τότεναμ με σούπερ Κέιν και Μπέιλ (video)

Η Τότεναμ “διέλυσε” την Κρίσταλ Πάλας με 4-1 και πλησίασε την πρώτη πεντάδα της Premier League και τις θέσεις που οδηγούν στην Ευρώπη. Η ομάδα … Διαβάστε περισσότερα

ΠΑΟΚ – Άρης: «Αυτό δεν αγοράζεται στα φαρμακεία», δήλωσε ο Γκαρσία

Μετά το τέλος του αγώνα του ΠΑΟΚ με τον Άρη στην Τούμπα, ο προπονητής του Δικεφάλου του Βορρά, Πάμπλο Γκαρσία, αναφέρθηκε στα όσα πήγαν λάθος … Διαβάστε περισσότερα

ΠΑΟΚ – Άρης: «Πέναλτι από τα περίεργα που βλέπουμε στην Ελλάδα» είπε ο Σάσα (video)

Στον Άρη έχουν έντονα παράπονα για τη φάση του πέναλτι που επέτρεψε στον Βιεϊρίνια να ισοφαρίσει το ματς για τον ΠΑΟΚ στις καθυστερήσεις του ντέρμπι … Διαβάστε περισσότερα

Απίστευτο: Υποψήφιος πρόεδρος της Μπαρτσελόνα την «έπεσε» σε ανήλικη on camera

Ο Χουάν Λαπόρτα είναι φαβορί για μία δεύτερη θητεία ως πρόεδρος της Μπαρτσελόνα, αλλά κατάφερε να βρεθεί στο “στόχαστρο” λίγο πριν τις εκλογές στο σύλλογο. … Διαβάστε περισσότερα

ΠΑΟΚ – Άρης: Φωνάζουν οι «κίτρινοι» για τη διαιτησία, «να χαίρεστε τον Πολωνό που μας στείλατε»

Ο Άρης εξέδωσε ανακοίνωση μετά το τέλος του ντέρμπι με τον ΠΑΟΚ στην Τούμπα, εκφράζοντας τη δυσαρέσκεια του για τη διαιτησία του αγώνα. Οι “κίτρινοι” … Διαβάστε περισσότερα

ΠΑΟΚ – Άρης: «Έπρεπε 3-0, φεύγουμε απογοητευμένοι» δήλωσε ο Μάντζιος

Ο Άρης βρέθηκε κοντά σε μεγάλη νίκη επί του ΠΑΟΚ στην 25η αγωνιστική της Superleague, αλλά τελικά έφυγε απογοητευμένος από το γήπεδο, όπως δήλωσε και … Διαβάστε περισσότερα