Πανδαισία: Γκολ και θέαμα από τα κορυφαία πρωταθλήματα της Ευρώπης

1
Πανδαισία:-Γκολ-και-θέαμα-από-τα-κορυφαία-πρωταθλήματα-της-Ευρώπης

Δείτε θέαμα και γκολ από τα κορυφαία πρωταθλήματα αυτό το Σαββατοκύριακο

Ένα ακόμα Σαββατοκύριακο με αγωνιστική δράση στην Ευρώπη, με τις ομάδες να μάχονται στα εγχώρια πρωταθλήματα.

Ένα ακόμα Σαββατοκύριακο με πολλά γκολ, με τους απανταχού λάτρεις της στρογγυλής θεάς να απολαμβάνουν θέαμα υψηλού επιπέδου και πολύ ωραία γκολ. Δείτε γκολ και θέαμα από τα κορυφαία πρωταθλήματα.

Καθίστε αναπαυτικά και απολαύστε…

Γράψτε το σχόλιό σας

Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις

Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο

ΕΓΓΡΑΦΕΙΤΕ ΣΤΟ NEWSLETTER ΜΑΣ Για να λαμβάνετε κάθε ημέρα στο email σας τα νέα από το in.gr

Πρόσφατα Άρθρα Σπορ

Η Σίτι έχει περισσότερους βαθμούς μέσα στο 2021 από όσους έχουν Άρσεναλ, Λίβερπουλ και Τότεναμ μαζί

Ποδόσφαιρο

Ένα απίθανο στατιστικό που δείχνει πως η Μάντσεστερ Σίτι βρίσκεται σε απίστευτη κατάσταση!

21/02/2021 23:55

Το μήνυμα του Μέσι στον Ροναλντίνιο για την απώλεια της μητέρας του

Ποδόσφαιρο

Το δικό του μήνυμα έστειλε ο Λιονέλ Μέσι στον Ροναλντίνιο, καθώς ο Βραζιλιάνος περνάει πάρα πολύ δύσκολες ώρες έχοντας χάσει τη μητέρα του από τον κορωνοϊό.

21/02/2021 23:40

«Δια πυρός και σιδήρου» στο Τόκιο η Κροατία

Άλλα Αθλήματα

Αν και βρέθηκε μια… ανάσα από τον αποκλεισμό, η Κροατία θα είναι παρούσα το καλοκαίρι το Ολυμπιακό τουρνουά υδατοσφαίρισης ανδρών στο Τόκιο αφού νίκησε τη Ρωσία στα πέναλτι.

21/02/2021 23:20

Σούπερ Αταλάντα διέλυσε τη Νάπολι (4-2)

Ποδόσφαιρο

Μετά από ένα φτωχό πρώτο ημίχρονο χωρίς σκορ, έβρεξε γκολ στο δεύτερο με την Αταλάντα να επικρατεί με 4-2 της Νάπολι και να πιάνει τετράδα σε ισοβαθμία με Ρόμα και Λάτσιο.

Το πέναλτι που δεν έδωσαν Σιδηρόπουλος, VAR στον Χασάν

Ποδόσφαιρο

Στο 84’ ο Χασάν προσπάθησε να σουτάρει, ο Ρόουζ χτύπησε τον Αιγύπτιο στο κουτουπιέ με τις τάπες, αλλά ο Σιδηρόπουλος έδωσε επιθετικό φάουλ!

21/02/2021 23:19

Super Μπάλα Live στο MEGA

Ποδόσφαιρο

Το MEGA παίζει και φέτος Super Μπάλα και στην εκπομπή του μεγάλου καναλιού μπορείτε να παρακολουθήσετε την αθλητική δράση σε Ελλάδα και Ευρώπη

21/02/2021 23:17

Οι αντίπαλοι της Εθνικής στους Ολυμπιακούς Αγώνες

Βατός ο όμιλος για την Εθνική ομάδα η οποία όμως αναμένεται να έχει δύσκολο χιαστί εφόσον προκριθεί.

21/02/2021 23:00

Εκτός με Αϊντχόφεν ο Βρουσάι, αγωνία για Σωκράτη, Μπρούμα – Τι λένε οι γιατροί

Ποδόσφαιρο

Οι τραυματισμοί Βρουσάι, Σωκράτη και Μπρούμα προκαλούν πονοκέφαλο στον Ολυμπιακό, ενόψει του αγώνα με την Αϊντχόφεν.

21/02/2021 22:32

Γουέστ Χαμ : Στην τετράδα μετά από 36 χρόνια

Ποδόσφαιρο

Στην τετράδα της Premier League για πρώτη φορά μετά από 36 χρόνια βρίσκεται η Γουέστ Χαμ!

21/02/2021 22:20

Ανησυχία για Σωκράτη, με δεμένο ώμο στον πάγκο του Ολυμπιακού

Ποδόσφαιρο

Ο Σωκράτης Παπασταθόπουλος παρακολουθούσε το παιχνίδι με δεμένο ώμο από τον πάγκο μετά τον τραυματισμό που είχε στο πρώτο ημίχρονο.

21/02/2021 22:10