Ισοφάρισε μέσα σε τρία λεπτά με Γιαρμολένκο και Γιάρεμπτσουκ η Ουκρανία (vids)

2
Ισοφάρισε-μέσα-σε-τρία-λεπτά-με-Γιαρμολένκο-και-Γιάρεμπτσουκ-η-Ουκρανία-(vids)

Mέσα σε τρία λεπτά η Ουκρανία έφερε τα πάνω-κάτω και ισοφάρισε σε 2-2

Το εις βάρος της 2-0 κατάφερε να ανατρέψει η Ουκρανία. Αν και η Ολλανδία κατάφερε να προηγηθεί με 2-0 χάρη στα γκολ των Βαϊνάλντουμ και Βέγχροστ, η ομάδα του Αντρέι Σεφτσένκο κατάφερε να ισοφαρίσει.

Αρχικά ο Γιαρμολένκο στο 75΄ μείωσε το σκορ με γκολάρα, ενώ τρία λεπτά αργότερα ο Γιάρεμπτσουκ με κεφαλιά έφερε το παιχνίδι στα ίσια.

Δείτε τα γκολ:

Γράψτε το σχόλιό σας

Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις

Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο

ΕΓΓΡΑΦΕΙΤΕ ΣΤΟ NEWSLETTER ΜΑΣ Για να λαμβάνετε κάθε ημέρα στο email σας τα νέα από το in.gr

Πρόσφατα Άρθρα Σπορ

Μιλγουόκι Μπακς – Μπρούκλιν Νετς 107-96: Τρομερός Γιάννης και 2-2 οι Μπακς

Μπάσκετ

Με τον Γιάννη Αντετοκούνμπο να πραγματοποιεί ακόμη μία εξαιρετική εμφάνιση σημειώνοντας 34 πόντους, 12 ριμπάουντ και3 ασίστ, οι Μιλγουόκι Μπακς επικράτησαν με σκορ 107-96 των Μπρούκλιν και έφεραν τη σειρά στο 2-2.

14/06/2021 00:50

Euro 2020: Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες των ομίλων

Ποδόσφαιρο

Αναλυτικά τα αποτελέσματα των παιχνιδιών που έχουν γίνει μέχρι τώρα, οι βαθμολογίες των ομίλων, αλλά και το πρόγραμμα της Δευτέρας (14/6).

14/06/2021 00:18

Μπαρτσελόνα: Σίγουροι για την παραμονή του Μέσι οι «μπλαουγκράνα»

Ποδόσφαιρο

Πεπεισμένοι πως ο Λιονέλ Μέσι θα συνεχίσει να φοράει τα «μπλαουγκράνα» είναι στην Μπαρτσελόνα.

14/06/2021 00:10

Νίκη – θρίλερ για την Ολλανδία (3-2) – Δείτε τα γκολ

Ποδόσφαιρο

Η Ολλανδία επικράτησε με 3-2 της Ουκρανίας σε ένα συναρπαστικό ματς με 5 γκολ στο δεύτερο ημίχρονο και ξεκίνησε νικηφόρα την πορεία της στο Euro, «πιάνοντας» την Αυστρία στην κορυφή του ομίλου με 3 βαθμούς.

13/06/2021 23:58

Αζάρ: «Δεν ήρθα στην Ρεάλ νομίζοντας ότι είμαι ο νέος Ρονάλντο»

Ποδόσφαιρο

Ο Έντεν Αζάρ πήρε μεταγραφή στην Ρεάλ Μαδρίτης προκειμένου να φτιάξει το δικό του όνομα και όχι να «αντιγράψει» αυτό του Ρονάλντο, σύμφωνα με τον ίδιο.

13/06/2021 23:45

Βαϊνάλντουμ, Βέγχροστ και 2-0 η Ολλανδία (vids)

Ποδόσφαιρο

Μέσα σε έξι λεπτά Βαϊνάλντουμ και Βέγχροστ διαμορφώσαν το 2-0 υπέρ της Ολλανδίας.

13/06/2021 23:34

Συζητήσεις Ράμος και Πέρεθ για ανανέωση συμβολαίου

Ποδόσφαιρο

Ο πρόεδρος της Ρεάλ Μαδρίτης, Φλορεντίνο Πέρεθ, συζήτησε με τον Σέρχιο Ράμος για την προοπτική ανανέωσης του παίκτη.

13/06/2021 23:03

Euro 2020 – Βόρεια Μακεδονία: Νέα πρόκληση από την κρατική τηλεόραση

Πολιτική

Νέα πρόκληση από την κρατική τηλεόραση της Β. Μακεδονίας – Αποκαλούσε «Μακεδονία» τη χώρα

Νέα πρόκληση κατά της Ελλάδας από τη Βόρεια Μακεδονία, στη διάρκεια ποδοσφαιρικού αγώνα για το Euro 2020. Η κρατική τηλεόραση της χώρας αποκαλούσε την εθνική της ομάδα ποδοσφαίρου «εθνική Μακεδονίας», αλλά και την ίδια τη χώρα «Μακεδονία»

13/06/2021 22:49

Ολυμπιακός: Πληρώνει το buy-out του Λούντζη και τον κάνει δικό του