Απίστευτη φάση στην Premier League, γκολ ακυρώθηκε, στην συνέχεια μέτρησε και τελικά ακυρώθηκε (video)

4
Απίστευτη-φάση-στην-premier-league,-γκολ-ακυρώθηκε,-στην-συνέχεια-μέτρησε-και-τελικά-ακυρώθηκε-(video)

Στην Premier League μπορείς να δεις κυριολεκτικά τα πάντα. Από το καλύτερο γκολ μέχρι και την πιο απίθανη ασυνεννοησία. Το δεύτερο συνέβη στο παιχνίδι Γουέστ Μπρομ με τη Μπράιτον

Με το σκορ στο 1-0 υπέρ της Γουέστ Μπρομ, η Μπράιτον κέρδισε φάουλ έξω από την περιοχή. Την ώρα που ο Τζόνσον έστηνε το τείχος, ο ρέφερι σφύριξε με τον Λιούις Ντανκ να εκτελεί πολύ γρήγορα, πιάνοντας στον ύπνο τους γηπεδούχους.

Ωστόσο, την ώρα που η μπάλα ήταν στον αέρα, ο διαιτητής σφύριξε και πάλι! Ο ρέφερι αρχικά ακύρωσε το γκολ, μετά το μέτρησε και τελικά με τη βοήθεια του VAR αποφάσισε ότι δεν μετράει το τέρμα, τρελαίνοντας (και με το δίκιο τους) τους παίκτες της Μπράιτον.

Δείτε τη φάση:

Αθλητικά Τελευταίες ειδήσεις

Βαθμολογία Superleague: Της έβαλε «φωτιά» ο Αστέρας Τρίπολης λίγο πριν τα play off

Δείτε πως διαμορφώθηκε η βαθμολογία της Superleague μετά το 2-0 του Αστέρας Τρίπολης επί του ΠΑΟΚ. Τεράστια νίκη με φόντο τα play off πήρε ο … Διαβάστε περισσότερα

Αστέρας Τρίπολης – ΠΑΟΚ: Φοβεροί Αρκάδες, νίκησαν τον Δικέφαλο κι έκλεισαν θέση στα πλέι οφ (video)

Ούτε ο ΠΑΟΚ κατάφερε να σταματήσει την εκπληκτική πορεία του Αστέρα Τρίπολης. Οι Αρκάδες επικράτησαν εντός έδρας του Δικεφάλου του Βορρά με 2-1 για την … Διαβάστε περισσότερα

Αστέρας Τρίπολης – ΠΑΟΚ: Μείωσε ο Ζίφκοβιτς με υπέροχο σουτ (video)

Λίγα λεπτά πριν από το τέλος του Αστέρας Τρίπολης – ΠΑΟΚ, ο Ζϊγκοβιτς μείωσε σε 2-1 για το «δικέφαλο του Βορρά». Το 5ο του γκολ … Διαβάστε περισσότερα

Αστέρας Τρίπολης – ΠΑΟΚ: Υπόθεση τριών παικτών το 2-0 των Αρκάδων (video)

Λίγα λεπτά πέρασαν μετά την έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου και ο Αστέρας Τρίπολης διπλασίασε τα τέρματα του επί του ΠΑΟΚ. Στο 54′ ο τερματοφύλακας Τσιφτσής … Διαβάστε περισσότερα

Παναθηναϊκός: Χωρίς Χεζόνια κόντρα στον Άρη

Μπορεί ο Μάριο Χεζόνια να… καίγεται να κάνει ντεμπούτο με τον Παναθηναϊκό, αλλά αυτό δεν θα γίνει την Κυριακή (28.02.2021) κόντρα στον Άρη (ΟΑΚΑ). Τη … Διαβάστε περισσότερα

Αστέρας Τρίπολης – ΠΑΟΚ: Σουτάρα από Ουάρντα και δοκάρι (video)

Λίγο πριν ο Σίτο στείλει την μπάλα στα δίχτυα του ΠΑΟΚ, ο Ουάρντα είχε «μεγάλη» στιγμή για να δώσει το προβάδισμα στους Θεσσαλονικείς μέσα στην … Διαβάστε περισσότερα

Απίθανη φάση, πήγε να εκτελέσει κόρνερ και κλότσησε το σημαιάκι (video)

Μία απίθανη φάση σημειώθηκε στη Ρωσία και συγκεκριμένα στο παιχνίδι της Λοκομοτίβ Μόσχας με την ΤΣΣΚΑ Μόσχας. Ο Βλάσιτς της ΤΣΣΚΑ πήγε να εκτελέσει κόρνερ … Διαβάστε περισσότερα

Αστέρας Τρίπολης – ΠΑΟΚ: Η γκολάρα του Σίτο (video)

Ο Σίτο… εξαργύρωσε την πολύ καλή του εμφάνιση στο πρώτο ημίχρονο του Αστέρας Τρίπολης – ΠΑΟΚ, «υπογράφοντας» με το όμορφο γκολ του το 1-0 του … Διαβάστε περισσότερα

Αστέρας Τρίπολης – ΠΑΟΚ: Το ακυρωθέν γκολ του Κρμέντσικ (video)

Γεμάτο φάσεις το πρώτο ημίχρονο του Αστέρας Τρίπολης – ΠΑΟΚ. Οι Θεσσαλονικείς… κούνησαν τα αντίπαλα δίχτυα, αλλά το γκολ δεν μέτρησε. Στο 21’ ο ΠΑΟΚ … Διαβάστε περισσότερα

Ολυμπιακός: Ο Μαρτίνς βάζει στην άκρη την Άρσεναλ για τον Βόλο (video)

«Το γκολ του Ελ Αραμπί είναι αυτό που κρατάω από την περσινή πρόκριση, ήταν μαγική στιγμή, βέβαια και του Χασάν με στην Αϊντχόφεν ήταν πολύ … Διαβάστε περισσότερα