Αθλητικές μεταδόσεις με Basket League και Superleague 2 (27/3)

0
Αθλητικές-μεταδόσεις-με-basket-league-και-superleague-2-(27/3)

Τα ευρωπαϊκά πρωταθλήματα είναι σε παύση αυτό το Σαββατοκύριακο, ωστόσο οι αναμετρήσεις των εθνικών ομάδων για τα προκριματικά του Μουντιάλ, τα ματς της Superleague 2, όπως και της Football League, που κάνει επιτέλους σέντρα και η Basket League γεμίζουν και με το παραπάνω το πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων.

Οι αθλητικές μεταδόσεις

12:00 ΕΡΤ3

Νίκη Βόλου – Αιγάλεω Football League

12:20 COSMOTE SPORT 5 HD

Formula 2

12:20 COSMOTE SPORT 7 HD

Moto3 Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

13:15 COSMOTE SPORT 7 HD

Moto2 Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

13:50 COSMOTE SPORT 5 HD

Formula 1 Grand Prix Μπαχρέιν Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

14:00 ΕΡΤ Sports 1

Formula 1 GP Μπαχρέιν

14:00 ΕΡΤ Sports 3

Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Στοκχόλμη Καλλιτεχνικό πατινάζ

14:00 ΕΡΤ Sports 2

Διαγόρας Ρόδου – Λεβαδειακός Super League 2

14:10 COSMOTE SPORT 7 HD

MotoGP Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

14:15 COSMOTE SPORT 8 HD

Τόφας – Γκαζιαντέπ Τουρκικό Πρωτάθλημα

14:45 ΕΡΤ3

Ξάνθη – Εργοτέλης Super League 2

16:00 COSMOTE SPORT 9 HD

ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Ούνικς Καζάν VTB United League

16:00 COSMOTE SPORT 1 HD

Ρωσία – Σλοβενία Προκριματικά FIFA World Cup

16:00 COSMOTE SPORT 2 HD

Μαυροβούνιο – Γιβραλτάρ Προκριματικά FIFA World Cup

16:25 COSMOTE SPORT 7 HD

Moto3 Μηχανοκίνητα

16:50 COSMOTE SPORT 5 HD

Formula 1 Grand Prix Μπαχρέιν Κατατακτήριες Δοκιμές

16:55 ΕΡΤ2

Formula 1 Grand Prix Μπαχρέιν Κατατακτήριες Δοκιμές

17:00 COSMOTE SPORT 6 HD

ATP Masters 1000 Miami Open

17:00 ΕΡΤ Sports 1

Προμηθέας – Ιωνικός Basket League

17:00 ΕΡΤ3 Άρης – ΑΕΚ

Basket League

17:20 COSMOTE SPORT 7 HD

Moto2

18:15 COSMOTE SPORT 7 HD

MotoGP Ελεύθερα Δοκιμαστικά 4

18:35 COSMOTE SPORT 5 HD

Formula 2 2021 Σακίρ, Μπαχρέιν – 2ος αγώνας

18:55 COSMOTE SPORT 7 HD

MotoGP

19:00 COSMOTE SPORT 9 HD

Βοσνία-Ερζεγοβίνη – Κόστα Ρίκα Διεθνής Φιλικός Αγώνας

19:00 COSMOTE SPORT 8 HD

Λευκορωσία – Εσθονία Προκριματικά FIFA World Cup

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD

Νορβηγία – Τουρκία Προκριματικά FIFA World Cup

19:00 COSMOTE SPORT 1 HD

Κροατία – Κύπρος Προκριματικά FIFA World Cup

19:00 COSMOTE SPORT 2 HD

Ολλανδία – Λετονία Προκριματικά FIFA World Cup

20:00 ΕΡΤ3

Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – Μεσολόγγι Basket League

20:30 COSMOTE SPORT 6 HD

ATP Masters 1000 Miami Open

21:45 COSMOTE SPORT 9 HD

Μανρέσα – Ρεάλ Μαδρίτης ACB Liga Endesa

21:45 COSMOTE SPORT 8 HD

Σλοβακία – Μάλτα Προκριματικά FIFA World Cup

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD

Ιρλανδία – Λουξεμβούργο Προκριματικά FIFA World Cup

21:45 COSMOTE SPORT 1 HD

Σερβία – Πορτογαλία Προκριματικά FIFA World Cup

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD

Τσεχία – Βέλγιο Προκριματικά FIFA World Cup

22:00 COSMOTE SPORT 7 HD

Ουαλία – Μεξικό Διεθνής Φιλικός Αγώνας

22:00 ΕΡΤ Sports 1

Ισπανία U21 – Ιταλία U21 Ποδόσφαιρο

23:15 COSMOTE SPORT 4 HD

Μπέιλορ – Βιλανόβα Γουάιλντκατς NCAA

ΠΗΓΗ: